Wyjątkowy spektakl w Teatrze Ludowym w Krakowie
W czwartek 11 grudnia klasy: 2a, 2b, 3b i 5a wybrały się do Teatru Ludowego w Krakowie na spektakl „Królowa Śniegu” opartego na baśni Hansa Christiana Andersena. To było wyjątkowe przeżycie. Piękna scenografia i kostiumy, muzyka, taniec, akrobacje, sypiący […]
Czytaj więcej →




