Konkurs „Mała retencja – więcej wody dla przyrody”

Drużyna szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody w składzie Patrycja Strama , Wiktoria  Kalata i Paulina Jarząbek dzielnie walczyła w rejonowym konkursie „Mała retencja – więcej wody dla przyrody”.  Konkurs odbył się 28 marca w Bukowinie Tatrzańskiej i uczestniczyło w nim 15 drużyn. Dziewczyny zdobyły IV miejsce.

Opiekun szkolnego koła Grażyna Chowaniec-Lejczyk.