Drużyna szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody w składzie Patrycja Strama , Wiktoria Kalata i Paulina Jarząbek dzielnie walczyła w rejonowym konkursie „Mała retencja – więcej wody dla przyrody”. Konkurs odbył się 28 marca w Bukowinie Tatrzańskiej i uczestniczyło w nim 15 drużyn. Dziewczyny zdobyły IV miejsce.
Opiekun szkolnego koła Grażyna Chowaniec-Lejczyk.
