Konkurs „Poznajmy nasze lasy i przyrodę ojczystą”

W tym tygodniu w naszej szkole odbyła się XI edycja etapu rejonowego konkursu „Poznajmy nasze lasy i przyrodę ojczystą”. Organizatorem zmagań było Nadleśnictwo Nowy Targ. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły, a rozdanie nagród odbyło się z udziałem Wójta Gminy Szaflary Pana Rafała Szkaradzińskiego.