XVI Rajd Górski „Uroki Zimy”

12 marca siedemnastoosobowa grupa uczniów naszej szkoły pod opieką 2 nauczycieli wzięła udział w XVI Rajdzie Górskim „Uroki Zimy”, który w tym roku wiódł szlakami Beskidu Orawsko – Podhalańskiego, czyli pasma górskiego znajdującego się bardzo blisko nas, ale jednocześnie mało […]

Czytaj więcej →