WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE !

Przypominamy, że wzorem lat poprzednich kontynuujemy zbiórkę plastikowych nakrętek. Akcja ta ma na celu pomoc choremu Michałowi.
Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Zebrany towar sprzedawany jest firmie recyklingowej, która zakupione zakrętki przerabia na surowiec wtórny (plastikowy granulat). Producent może przetworzyć wówczas zebrane odpady na nowe zakrętki, opakowania, rury PCV czy obudowy komputerów. Uzyskane w ten sposób pieniądze przekazane zostają na leczenie, rehabilitację lub sprzęt specjalistyczny dla Michała.

Pojemniki na nakrętki znajdują się na każdym piętrze przy pojemnikach do segregacji odpadów

Jeśli masz większą ilość zakrętek – przynieś je do p. Kingi Krzysztofek.

Pamiętajmy DOBRO WRACA.

Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy przyłączą się do naszej akcji.